Takip Et:

RE/MAX Trend | Alın.. Satın... Kiralayın...

Alın.. Satın... Kiralayın...

Home RE/MAX Tarihçe

RE/MAX, 1973 yılında Denver, Colorado’da kurulan, tek bir ofisten büyüyerek, 100.000+ gayrimenkul danışmanına sahip dünya çapında bir bağımsız bayilikler ağına ulaşmıştır.

Bu gayrimenkul danışmanları dünyanın en üretken gayrimenkul satış gücünü oluşturmaktadır. Onların çabaları sayesinde, “Dünyada hiç kimse RE/MAX’ten daha çok gayrimenkul satışı yapmıyor” demek mümkün hale gelmiştir.

REMAX LLC, global Remax ağının franchise vereni, halen Denver’da kurucuları, Dave ve Gail Liniger tarafından yönetilmektedir. Ana firma, REMAX Holdings Inc., REMAX adı ile New York borsasında işlem görmektedir. Sistem halen, üretken ofis ve gayrimenkul danışmanları edinmek ve onlara değerli bir destek, inanılmaz bir marka bilinci, eğitim imkânları ve diğer rekabetçi avantajları sağlamak üzerine kuruludur.

Beceri, deneyim ve eğitim temeli üzerine kurulmuş olan müşteri hizmetleri Remax’ın başarısının köşe taşıdır. RE/MAX’in 40 yılı aşan sürelik performansı ve müşteri ihtiyaçlarına odaklanmanın her zaman olduğu kadar bugünde önem taşıdığının kanıtıdır.

Başka bir deyişle azimli bireyler bir araya gelir ve gayrimenkul işini meslek olarak ele alırsa ve profesyonelliğe dönüştürürse harika şeyler gerçekleşir.

Ve bu da, tek kelime ile RE/MAX’tir.