Takip Et:

Eğitimlerimiz

Home Eğitimlerimiz

Profesyonellerimiz aldığı başlangıç eğitimleri

Bir şirketi geleceğe taşıyan en önemli etken, sahip olduğu insan kaynaklarının sayısı değil, onların sahip oldukları bilgi ve becerileridir.

Eğitim bir insanın doğumundan ölümüne kadar süregelen bir olgu olup tanımlanması zor bir kavramdır. Ancak temel amacı, bireyin standartlarını, tutum ve davranış biçimlerini geliştirmesi, sosyal yeterliliklerini yükseltmesidir.
RE/MAX Trend bünyesinde çalışma kararı almış her gayrimenkul danışmanı RE/MAX tarafından verilen başlangıç eğitimleri tamamlayıp sertifikalarını almak zorundadırlar.

RE/MAX PowerStart

RE/MAX PowerStart

RE/MAX PowerStart ( 6 gün ) Müşteriye sunulan hizmeti maksimum seviyeye ulaştıracak satış sürecinin tüm detayları ile işlendiği, gayrimenkul sektöründe profesyonelliğe giden yolda atılacak en sağlam temellerin oluşturulduğu 5 ardışık modülden oluşan, satış içerikli temel eğitimdir.

Temel Tapu Eğitimi

Temel Tapu Eğitimi

Temel Tapu Eğitimi (1 Gün) Tapu ve Tapu işlemleri ile ilgili temel bilgileri içermektedir.

Power Up

Power Up

Power Up Eğitimi ( 2 Gün ) trend pazarlama teknikleri, Zaman yönetimi, Girişimcilik ve hizmet kalitesini artırmayı konu alan bir eğitimdir.

Ticari Gayrimenkul Eğitimi

Ticari Gayrimenkul Eğitimi

Uluslararası geçerli Ticari Gayrimenkul Danışmanlığı konusunda detaylı bilginin ardından alan uzmanlığı eğitimleri verilir.

Konut Projeleri Satış Eğitimi

Konut Projeleri Satış Eğitimi

Konut Projeleri Satış Eğitimi, imalatçı firmalara satış hizmetlerinin tanıtımı ve satışı aşamasından başlayıp, alıcılara konutun teslimi, satış sonrası hizmetlere kadar adım adım yeni konutların satış sürecini detaylı bir biçimde dialoglar, alıştırmalar,kullanılacak formlarla anlatan konut projeleri satışlarında hizmet hizmet kalitesinin oluşturulması ve satış başarılarının artırılmasına yönelik hazırlanmış uluslararası bir eğitim programıdır.

Müzakere ve Satış Kapama Eğitimi

Müzakere ve Satış Kapama Eğitimi

( NCS )NCS eğitimi 2 gün süren ve sadece gayrimenkul tekliflerini ve satış kapamayı konu alan bir eğitimdir örneklerle ve canlandırmalarla pekiştirilen NCS eğitimi Gayrimenkul Profesyonelleri için hazırlanmıştır. Eğitim sürecince öğrendiginiz tüm bilgileri sahada uygulayabileceksiniz.

Recharge

Recharge

RE/MAX sistemindeki paylaşımların arttırılması ve tecrübelerin aktarımı için oluşturulmuş yüzlerce RE/MAX’li gayrimenkul Profesyonellerin bir araya geldiği programdır.

Pazar Analizi ve Expertiz Eğitimleri

Pazar Analizi ve Expertiz Eğitimleri

Bir gayrimenkulü doğru fiyattan çıkmak, pazarlama aşamasının en önemli ve en kritik kararıdır. Yüksek değerden çıkılan bir mülk yıllarca satılık tabelası ile durabilir. Amacımız, en kısa sürede, olabilicek en yüksek fiyattan satışı gerçekleştirmek.

Ofis Oryantasyon Eğitimi

Ofis Oryantasyon Eğitimi

Ofisin işleyişini, teknolojik sistemini, işe başlangıç için gerekli envanterlerin toplanmasını ve matbuu evrakların kullanımını konu alır.

Yasalar ve Prosedürler

Yasalar ve Prosedürler

Satış prosedürleri, Kiracı ve Mal sahibinin hakları, Gelir vergisi kanunu gibi konuları ele alan, çok önemli bir eğitimdir.

Teknoloji Eğitimi

Teknoloji Eğitimi

Gayrimenkul sektöründe kullanabileceğiniz teknoloji eğitimi programlar ile müşteri kayıtları nasıl tutulur, video çekimleri nasıl yapılır gibi konuları ele alan ve sürekli güncellediğimiz bir eğitimdir.

Sosyal Medya Eğitimi

Sosyal Medya Eğitimi

Sosyal medyanın önemi ve gücü bilinenden daha fazladır. Sosyal medya üzerinden nasıl müşteri bulur, nasıl pazarlama yapılır? Müşteri ilişkileri nasıl güçlendirilir? Facebook, Twitter, Instagram, Blogger, Pinterest, Youtube nasıl kullanılmalıdır? Hepsi bu eğitimde…

Gayrimenkul Fotoğraflama Eğitimi

Gayrimenkul Fotoğraflama Eğitimi

Portföylerin etkisini arttırmak için doğru fotoğraflar çekmek gerekir. Portföy nasıl fotoğraflanmalı, fotoğrafta kompozisyon, ışık oyunları ve açıları konuları ile harika bir eğitimdir.

Doğru Soruları Sorma Teknikleri

Doğru Soruları Sorma Teknikleri

Doğru soruları, doğru şekilde sormak işimizin en önemli adımıdır. Konuşmaktan çok dinlemenizi gerektiren satış sektöründe, doğru sorular ile hiçbir müşteriyi ıskalamazsınız.

Alıcı ve Satıcı itirazlarını Karşılama Eğitimi

Alıcı ve Satıcı itirazlarını Karşılama Eğitimi

Tüm alıcı ve satıcı adaylarının, evin fiyatı, gelecekteki değeri, hizmet bedeli, yetki belgesi gibi konularda itirazları ve talepleri olacaktır. Bu itiraz ve taleplere, müşterilerin çıkarları göz önünde bulundurularak nasıl karşılık verileceği öğretilir.